Emre Mor

Sarı Kırmızılı Ekipte Emre Mor Gelişmesi

Ryan Babel gibi sarı kırmızılı ekipte kiralık olarak forma giyen Emre Mor’un da gönderilmesine karar verildi. Takım ile yolları ayrılan sporcunun sosyal medya hesaplarında yer alan “Galatasaray” yazısını kaldırdığı ortaya çıktı.

Sezon başında La Liga ekibi olan Çelta Vigo takımından kiralık olarak alınan Emre Mor, sarı kırmızılı ekip için beklenilen performansı gösteremedi. Bu sebeple de oyuncu ile ilgili ayrılık kararını Galatasaray yönetimi verdi.

Sezonun başından beri pek fazla sarı kırmızılı forma ile buluşamayan genç oyuncu, kendisinden beklenilen performansı gösteremedi. Takımın Teknik Direktörü olan Fatih Terim tarafından kendisine tanınan fırsatları da iyi değerlendiremeyen Emre Mor ile aslan yollarını ayırıyor.

Emre Mor Galatasaray’ı Sildi

Performans yetersizliği sebebiyle Galatasaray Kulübü de oyuncu ile ilgili kesin olarak gönderilmesi kararını verdi. Hal böyle olunca da Emre’nin sosyal medya hesaplarından “Galatasaray” yazısını silmiş olduğu fark edildi.

Kendisi ile ilgili alınan ayrılık kararı sürecinde İngiltere Premier Lig’te transfer görüşmeleri için izin alan oyuncu, çalışmalarına devam etmek için de İstanbul’a döndü. Transfer konusunda İngiltere dışında başka takımın da olduğu ise oyuncu ile ilgili son gelişmeler arasında yer alıyor.