Serkan Kırıntılı

Serkan Kırıntılı İddialarına Menajerinden Cevap Geldi

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, sözleşmeli kalecisi Serkan Kırıntılı ile ilgili sert bir açıklama yaptı. Tecrübeli eldivenin Beşiktaş ile iki yıl anlaştığına ilişkin bildiri yayınlanmasının ardından, eldivenin menajeri Haluk Canatar da konuya ilişkin açıklama yaptı.

İttifak Holding Konyaspor ekibinde sözleşmeli forma giyen Serkan Kırıntılı ile ilgili Beşiktaş iddiaları ortalığı karıştırmıştı. Kara Kartal ile 2 yıl anlaşma imzaladığına ilişkin iddiaların konuşulmasının ardından, yeşil beyazlı kulüpten sert bir bildiri gelmişti.

Konuya ilişkin ise 35 yaşındaki eldivenin menajerinden açıklama geldi. Haluk Canatar, yolda araç kullandığı sırada Serkan’ın kendisini aradığını belirtti. Kulübün bir açıklama yaptığını ifade ettiğini belirtti.

Gündemde Böyle Bir Durum Yok

Beşiktaş ile herhangi bir görüşme ya da anlaşma yapmadıklarını söyleyen menajer, yazılanların tamamının gerçek dışı olduğuna dikkat çekti. Serkan’ın kulübü ile bir yıl daha sözleşmesi olduğunu vurgulayan Canatar, bu durumda onu götürme ya da imza attırma gibi bir durumun da söz konusu olamayacağını belirtti.

Serkan’ın Beşiktaş ilgisinin olabileceğine de inandığını belirten menajer, konuya ilişkin de kimseyle görüşmediğinin özellikle altını çizdi. Böyle bir gündemin de asla olmadığını vurguladı. Teknik adam ya da yönetici statüsündeki kimseyle de görüşmesi olmadığına özellikle dikkat çekti.

Güncel Yazılar