Beşiktaş Kadro Eksikliği

Beşiktaş’ın Kupa Maçı Kadrosu Taraftarı Korkuttu

BB Erzurumspor ile Türkiye Kupası için karşı karşıya gelecek Beşiktaş’ın kadrosunda önemli eksikler olması taraftarı korkuttu. Kadroda yer almayacak isimler arasında Gökhan Gönül, Atiba, Lens, Burak Yılmaz ve Ljajic var.

Yarın oynanacak Türkiye Kupası maçı için karşı karşıya gelecek BB Erzurumspor ve Beşiktaş maçında, siyah beyazlı takımın taraftarlarını endişe sardı. Son 16 turunun ilk maçı olan ve yarın 18:30’da oynanacak maç için Beşiktaş deplasmana gidecek. Fakat bu gidişte önemli eksikler yer alıyor. Erzurumspor ile mücadele edecek Beşiktaş’ın açıklamış olduğu kadroda ise Gökhan Gönül, Atiba, Lens, Burak Yılmaz ve Ljajic yer almıyor. Abdullah Avcı’nın teknik direktörlüğünde oyuna dahil edilen 19 futbolcunun yer aldığı kadroda ise şu isimler yer alıyor:

Utku Yuvakuran, Ersin Destanoğlu, Enzo Roco, Umut Nayir, Oğuzhan Özyakup, Mohamed Elneny, Rıdvan Yılmaz, Caner Erkin, Loris Karius, Güven Yalçın, Victor Ruiz, İlkay İşler, Necip Uysal, Kartal Kayra Yılmaz, Tyler Boyd, Pedro Rebocho, Domagoj Vida, Abdoulay Diaby ve Georges N’Koudou

Siyah Beyazlı Takımın Taraftarlarını Korku Sardı

Beşiktaş’ın teknik direktörünün belirlemiş olduğu 19 kişilik kadroda yer almayan 5 ismin yokluğu ise siyah beyazlı takımın taraftarlarını korkuttu. Kadroda yer almayan isimlerin takım için çok önemli ve kritik isimler olması sebebiyle Beşiktaş taraftarları tarafından açıklanan kadro eleştirilere maruz kaldı.