Tahir Karapınar

Tahir Karapınar Fenerbahçe’nin Başına Geçecek

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinde yaşanan son dakika gelişmesi ile yeni bir anlaşmanın duyurusu yaptı. Sarı lacivertli takımın başında kalan 8 haftadaki maçlarında Tahir Karapınar olacak.

Sezonun ikinci yarısında Fenerbahçe ekibinin Teknik Direktörü konumunda bulunan Ersun Yanal ile yollar resmen ayrılmıştı. Koronavirüs salgını nedeniyle askıya alınan liglerin ise 12 Haziran itibariyle başlamasına karar verildi. Süper Lig’in kalan 8 haftasında sarı lacivertli takımın başında kimin olacağı ise büyük bir merak konusu olmuştu.

Pro Lisans Sahibi

Edinilen bilgilere göre ise Fenerbahçe Kulübü’nden son dakika açıklaması geldi. Takımın altyapısının başına getirilen ismin Tahir Karapınar olduğu ifade edilirken, kalan 8 maçta da Futbol A Takımın başında teknik heyetle birlikte maçlarda bulunacağı ifade edildi.

Konuya ilişkin sarı lacivertli kulüp tarafından yapılan açıklamada, Karapınar’ın futbol akademi altyapı koordinatörü olarak göreve getirildiği söylendi. 2019-2020 sezonunun kalan kısmında ise Futbol A Takımın teknik heyeti ile beraber sahaya çıkacağına dikkat çekildi.

Sarı lacivertli takımın başına getirilen hocanın ise Sportif Direktör Emre Belözoğlu önerisiyle getirildiğinin altı çizildi. Pro Lisans sahibi olan Tahir Karapınar, son dakika duyurusunun ardından ise Fenerbahçe taraftarı tarafından büyük bir merak içerisinde bekleniyor.

Güncel Yazılar