Tolgay Arslan

Tolgay Arslan İçin Alman Ekip Devreye Girdi

Süper Lig temsilcilerinden Fenerbahçe’de forma giyen Tolgay Arslan, performansındaki yetersizlik nedeniyle beklentilerin altında kalmıştı. Bu sebeple transferine sıcak bakılan oyuncular arasında yer alıyordu. Edinilen bilgilere göre Almanya Bundesliga 2 takımlarından olan Hannover 96 ile de transfer hususunda görüşmelere başlanıldığı öğrenildi.

Süper Lig’de gelecek sezon için kadro yapılandırma çalışmalarına tempolu bir şekilde devam ediliyor. Bu süreçte yoğun bir tempoyla transfer çalışmalarına yönelen Fenerbahçe ekibi, ayrıca performansından memnun kalmadığı isimlerle de yollarını ayırma yoluna girdi.

Sarı lacivertli takımda beklentilerin altında kalan ve düşük bir performans gösteren Tolgay Arslan ise bu anlamda gidecek isimler arasında yer alıyor.

Alman ekiple görüşmeler yapıldığı öğrenilirken, olumlu sonuçlanması durumunda Arslan 5 sezonun ardından tekrar Almanya’ya gitmiş olacak.

29 yaşındaki başarılı oyuncu için bonservis pazarlığı yapılırken, transferin ne şekilde sonuçlanacağı da büyük bir merak konusu oldu.

Bonservis Görüşmeleri Devam Ediyor

Tolgay Arslan’ın menajeri Ahmet Bulut ile sarı lacivertli yönetimin bir araya geldiği süreçte, Almanya Bundesliga 2 takımı Hannover 96 ile anlaşmaya varılırsa ve bonserviste anlaşılırsa transfer gerçekleşmiş olacak.

Kenan Koçak’ın hocalığını yapmakta olduğu Alman ekibe gideceği düşünülen Arslan için de meraklı bir bekleyiş sürecine resmen girilmiş oldu.

Milli oyuncu 2015 yılında Hamburg ekibinden Beşiktaş’a transfer olmuş, 2018-2019 sezonunun ara transfer döneminde de Fenerbahçe’ye gelmişti.

Güncel Yazılar