Türkiye Kupası

Trabzonspor BB Erzurumspor Müsabakasına Hazırlanıyor

Ziraat Türkiye Kupası için çeyrek final rövanş mücadelesi hazırlıkları Trabzonspor tarafında devam ediyor. Müsabaka için Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibine konuk olacak bordo mavili ekip, çalışmalarını tecrübeli Teknik Direktör Hüseyin Cimşir ile sürdürüyor.

Perşembe günü Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş mücadelesi için Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibine konuk olacak Trabzonspor, hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Çalışmalara ise dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde devam edildi. Çalışmaya katılamayanlar arasında ise sakatlıkları hala devam etmekte olan Abdülkadir Ömür, Ahmet Canbaz ve Erce Kardeşler yer aldı.

Teknik adam Hüseyin Çimşir yönetiminde gerçekleşen antrenman, saat 14:00’te Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde başladı. İki grup halinde gerçekleşen idmanda, birinci grup oyuncuları kuvvet antrenmanı ve taktiksel çalışmalar yaparken, ikinci grup oyuncuları ise taktiksel olarak çalıştı. Sakatlık sebebiyle Abdülkadir Ömür, Ahmet Canbaz ve Erce Kardeşler antrenmanda bulunamadı.

Son Antrenman Bugün

Bugün saat 12:00’de yapılacak olan antrenman ile Erzurum müsabakası hazırlıklarını tamamlayacak olan bordo mavili ekip, 14:30’da da müsabaka için Erzurum’a gidecek.