Türkiye Kupası

Trabzonspor Ve Denizlispor Bu Akşam Karşı Karşıya Geliyor

Son 16 turunun ilk mücadeleleri arasında yer alan Türkiye Kupası maçı bu akşam Tranzonspor ve Denizlispor arasında gerçekleşecek. Kendi evinde Denizlispor’u ağırlayacak olan bordo mavililer bu durumu avantaja çevirmek istiyor.

Türkiye Kupası için karşı karşıya gelecek Trabzonspor ve Denizlispor maçı son 16 turunun ilk mücadelelerinden olacak. Bordo mavili takımın yeni teknik direktörü Hüseyin Çimşir ise ilk resmi maçına çıkışının heyecanını yaşıyor.

Rövanş Öncesi Kazanan Kim Olacak?

İki takım için de büyük öneme sahip olan karşılaşma, rövanş öncesinde yüksek puanı alabilmek için de avantajlı takımın belirlenmesinde etkili olacak. Suat Arslanboğa’nın yöneteceği maç Medical Park Stadyumu’nda gerçekleşecek. Karşılaşmanın üstün tarafı ise 43 karşılaşmanın 27 tanesinde galip gelen bordo mavili ekip.

Trabzonspor’un eksikleri ise takımın taraftarlarını endişeye soktu. Sakatlık sebebiyle karşılaşmada yer alamayacak oyuncular Abdulkadir Ömür ve Ahmet Canbaz olurken kadroda yer almayacak isim ise Avdijaj.

Denizlispor’a bakıldığında ise sakatlık sebebiyle forma giyemeyecek oyuncular Bergdich ve Sackey. Yeşil siyahlı takımda kırmızı kart cezası sebebiyle mücadele edemeyecek isim de Barrow.

 

Bu akşam A spor ekranlarında yayınlanacak maçın saati ise 20:30.