Okan Turp

Transfer Sürecinin Bitimine Saatler Kala Bandırma’da 2 Yeni Transfer

Devre arasından itibaren her takımın takımını daha da güçlü hale getirmek için çaba sarf ettiği transfer süreci dün sona erdi. Sürecin son saatlerine damga vuran ekip ise Bandırmaspor oldu.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden biri olan Bandırmaspor, ara transfer sürecinin son saatlerinde 2 transferle sözleşme imzalayarak spor dünyasını damgasını vurdu.

Takımını daha da güçlü hale getirmek için çabalayan ekibe katılanlardan birisi Menemenspor’un 30 yaşındaki tecrübeli kanat forvet mevkii oyuncusu Halil İbrahim Sönmez oldu. Sönmez, özellikle de İttifak Holding Konyaspor ekibinde oynadığı süreçteki Süper Lig tecrübesiyle, Bandırma ekibinin dikkatinin çekenler arasında yerini aldı. Oyuncuyla yapılan sözleşmenin ise 1,5 senelik olduğu duyuruldu.

Diğer Transfer Fenerbahçe U19 Ekibinden

Bandırma ekibinin diğer bir anlaşması ise 20 yaşındaki genç Fenerbahçe’li oyuncu Okan Turp ile yapıldı. U19 ekibinde oynayan sporcu, sezon bitimine kadar Bandırma forması giyecek. Ayrıca Turp, stoper mevkii oyuncularında gelecek vaat eden sporcular arasında yer alıyor. Futbola olan yeteneği ise Almanya’da keşfedilmiş.