Tuncay Şanlı

Tuncay Şanlı Federasyona Seslendi

Fenerbahçe’nin efsanevi isimleri arasında yer alan Tuncay Şanlı, Alanyaspor müsabakasının ardından Türkiye Futbol Federasyonu’na seslendi. Maçın ardından ise sonuca dair değerlendirme yaptı.

Süper Lig’in 21’inci haftasında Fenerbahçe ekibi Alanyaspor ekibi ile karşı karşıya geldi. Kadıköy Ülker Stadyumu’nda yaşanan kıran kırana mücadelenin sonucu ise 1-1 sonuçla berabere tamamlandı.

Süper Lig’in 21’inci haftasında şampiyonluk için son derece önemli bir yere sahip olan Fenerbahçe ve Alanyaspor ekipleri arasındaki müsabakanın 1-1 berabere sona ermesi spor dünyasının da gündemine oturdu.

Özellikle de hakem Ümit Öztürk ile ilgili gerginlik söz konusu oldu. Yönetim kadrosunda yer alan Öztürk’ün müsabaka sırasında vermiş olduğu kararlar hem sarı lacivertli yönetimin hem de kanarya taraftarının canını sıkmaya yetti.

Kayıtlar Açıklansın

Konuyla ilgili açıklama yapan efsanevi Fenerbahçe futbolcusu Tuncay Şanlı da Türkiye Futbol Federasyonu’na seslendi. Fenerbahçe’ye karşı korku durumu söz konusu ise, şampiyon yapmayacağınızı açık açık söyleyin ifadelerini kullanan Şanlı, “Fenerbahçe maçındaki konuşmaları, özellikle saat 17:00’deki Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarındaki o penaltı kararlarındaki kayıtları açıklamayacaksınız, bir daha ne zaman açıklarsınız” şeklinde soru yöneltti.