Vedat Muriqi

Vedat Muriqi İçin Menajerinden Açıklama

Süper Lig ekibi Fenerbahçe’nin yıldız isimlerinden biri olan Vedat Muriqi ile ilgili menajerinden açıklama geldi. Son zamanlarda sarı lacivertli takımla ayrılacağı sık sık gündem olan oyuncunun, İngiltere ve İtalya’da resmi teklifler geldiği öğrenildi.

Süper Lig’de en pahalı oyunculardan biri arasında yer alan ve Fenerbahçe için iyi bir gelir kapısı olan Vedat Muriqi, gelecek sezonda gidebilir.

Son zamanlarda sık sık Fenerbahçe’den ayrılacağı iddiası gündemde olan Kosovalı oyuncunun menajerinden ise konuya ilişkin açıklama geldi.

Vedat Muriqi’nin menajeri Haluk Canatar, sarı lacivertli oyuncu için İngiltere ve İtalya’dan resmi teklifler geldiğini ifade etti.

Bu sezon Fenerbahçe’de göstermiş olduğu üstün performans ile dikkatleri çeken oyuncunun hangi takıma gideceği ise büyük bir merak konsu oldu.

Özellikle de performansı ile Avrupa’nın dev kulüplerinin dikkatini çeken oyuncuya iyi bir teklif gelmesi ise gitmesine neden olabilir.

Ali Koç İstemiyor

Konuya ilişkin açıklama yapan Canatar, ligin akış sürecinin devam etmesi sebebiyle ise şu an için kulüpleri açıklayamadığını belirtti. Kendisinin bilgisi dışında Fenerbahçe’ye yapılan olası teklifler varsa bilgisinin olmadığını ekledi. Ve gelen tekliflerle ilgili tasarrufun da Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ait olduğunu belirtti.

Öte yandan Muriqi ile ilgili konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da, ilgilenenler olduğunu ve kendisinin ise Vedat’ın gitmesini istemediğini eklemişti. Ve her oyuncunun bir değeri olduğunun da altını çizmişti.

Güncel Yazılar