Vlad Dragomir

Vlad Dragomir İçin Galatasaray Yine Devrede

Yeni sezon için hazırlık yapan Galatasaray yönetimi, geçmiş süreçte gündeme gelen Rumen orta saha oyuncusu ile tekrar anılmaya başladı. Perugia ekibinde forma terleten Vlad Dragomir ile yakından ilgilenen sarı kırmızılı yönetim, Belhanda yerine genç sporcusu kadrosuna almanın planlarını yapıyor.

Önceki tranfer dönemlerinde de adı Galatasaray ile anılan Perugia oyuncusu Vlad Dragomir, tekrar cimbomun gündemine düştü. 21 yaşındaki genç orta saha mevki sporcusu, Belhanda yerine kadroya alınmak istiyor.

12 Haziran itibariyle koronavirüs arasının sona ermesinin sonrasında liglerin devam etme sürecinde, aynı zamanda gelecek sezon hazırlıkları da yapılmaya devam ediliyor. Sarı krımızılı yönetim de bu süreçte daha sağlam bir kadro kurmak için son derece yoğun bir tempo ile çalışıyor.

Fatih Terim Hagi’ye Sormuştu

Bir yandan kalan 8 maça odaklanan, diğer yandan da yaz transfer dönemi için kadro oluşturan cimbom, Perugia ekibinde forma terleten Vlad Dragomir için de tekrar harekete geçti.

Özellikle İtalyan ekiplerin ilgi odağında bulunan genç futbolcu için, Genk temaslarını son derece hızlı tutmaya çalışıyor. Öte yandan başarılı oyuncu için Benfica ve Galatasaray ekipleri de yakın takip modunda yer alıyor.

Galatasaray yönetimi Belhanda ile yollarını ayırmak için hazırlık yapmaya devame diyor. 2018 yılında ise Arsenal alt yapısından Perugia ekibine transfer olan oyuncu için teknik adam Fatih Terim Gheorghe Hagi’ye danışmıştı.

Güncel Yazı