Erman Kılıç

Yıllar Sonra Erman Kılıç’tan Gelen Galatasaray İtirafı

2013-2014 sezon başında Galatasaray ekibine, Sivasspor’daki üstün performansı sebebiyle transfer edilen Erman Kılıç, yıllar sonrasında itirafı ile gündeme geldi.

2013-2014 sezon başı için Sivasspor ekibindeki başarılı performansı sebebiyle Teknik Direktör Fatih Terim tarafından Galatasaray ekibine transfer edilen Erman Kılıç, yıllar sonra yaptığı itiraf ile spor gündemine bomba gibi düştü.

Başarısını sarı kırmızılı ekipte sürdüremeyen sporcu, yalnızca 2 ay kadar forma giyebilmiş ve sonrasında ise Galatasaray Kulübü ile yollarını ayırmıştı. Forma giyemediği süreçte Şampiyonlar Ligi kadrosunda da yer alamamış ve ayrılmanın ardından yollarını Eskişehirspor’a çevirmişti.

Cimbomda sadece 3 resmi maçta forma giyen oyuncudan ise yıllar sonra çıkmış olduğu bir televizyon programında o günlere dair bir itirafta bulundu. Spor programında konuşan Kılıç, “Zaman zaman ‘Acaba Sivasspor’dan Galatasaray’a gitmese miydim?’ diye düşündüm” ifadelerini kullandı.

Çocukluk Aşkı Galatasaray

Sivas ekibinde 5 yıla yakın bir süre forma giydiğini söyleyen sporcu, “2 maç kötü oynadığın zaman taraftardan da homurdanma başlardı. Bir de Galatasaray çocukluk aşkım. Hasta bir Galatasaraylılık vardı. 30 yaşında Galatasaray’ı yakalamışken gideyim hayallerimi gerçekleştireyim diyorsun” şeklinde konuştu.