Abdurrahim Albayrak

Abdurrahim Albayrak Galatasaray’ı Konuştu

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, takımın durumuna ilişkin açıklama yaptı. Sarı kırmızılı yönetici, Çin’den gelen mikrop olmamış olsaydı, cimbomun bu sezon şampiyon olacağını ifade etti.

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı sarı kırmızılı takımın durumuna ilişkin açıklama yaptı. Sarı kırmızılı takımın Çin’den gelen yeni tip koronavirüs salgınından çok fazla etkilendiğinin de altını çizdi.

Yapmış olduğu açıklamada, koronavirüs pandemisine değinen sarı kırmızılı yönetici, Çin’den gelen mikrop olmasaydı, Galatasaray’ın şampiyon olacağını da ekledi.

Süper Lig’de toplamda 7 maçtır galibiyet sevincine hasret kalan Galatasaray’ın şampiyonluk umutları tamamen tükendi. Kulübün İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da kötü geçen süreci değerlendirdi.

Futbolculara ödeme yaptıklarının da vurgusunu yapan yönetici isim, bu konudaki dedikoduları da susturmuş oldu.

Son 6 aylık süreçte, futbolculara en az 3-4 kez para dağıttıklarına değinerek, bu anlamda da içlerinin rahat olduğunun altını çizdi.

Pişmiş Tavuğun Başına Gelmedi

Kulübün başına gelenlerin pişmiş tavuğun başına gelmediğine de vurgu yapan Abdurrahim Albayrak, Çin’den gelen mikrobun kulübün başarısına engel olduğunu ifade etti.

Ve eğer koronavirüs salgını olmamış olsaydı da cimbomun bu sezonda da şampiyon takım olacağını belirtti.

Güncel Yazılar