Beşiktaş

Beşiktaş Antalyaspor Maçının Hazırlıklarına Dün Ki İdmanla Başladı

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesi için Fraport Tav Antalyaspor ve Beşiktaş ekipleri karşı karşıya gelecek. Müsabakanın hazırlıklarına bugün başlayan siyah beyazlı ekip, ev sahibi olmanın avantajını kullanmak istiyor.

Süper Lig’in 27’inci haftasında kendi evinde Fraport Tav Antalyaspor ekibini konuk edecek Beşiktaş ekibi, hazırlıklarına tempolu bir çalışma ile başladı. Galatasaray derbisinin ardından galibiyet almak isteyen siyah beyazlılar, tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın gözetiminde antrenmanını gerçekleştirdi.

Yaklaşık olarak 1.5 saate yakın süren idmana, ısınma koşuları, istasyon koşuları ve streching çalışmaları ile başlandı. Sonrasında pas çalışması, 5’e 2 top çalışması ve dar alanda oyun kontrol pas çalışmaları yapan Kara Kartal, yarım sahada gerçekleşen taktik maçı ile idmanını sürdürdü.

Dorukhan Toköz Bireysel Çalıştı

Şut çalışmaları da yapan siyah beyazlılar, idmanını bu şekilde sonlandırdı. Sergen Yalçın gözetiminde gerçekleştirilen idmanda tedavisi hala devam eden Dorukhan Toköz antrenmana katılım sağlayamadı ve bireysel çalışmalarını sürdürdü.

Fraport Tav Antalyaspor ile olacak mücadelenin hazırlıklarına, bugün de yapılacak idmanla devam edilecek. Siyah beyazlıların hazırlık çalışmaları ise basına kapalı olarak gerçekleşecek.