Sergen Yalçın

Beşiktaş Hocasına Kavuştu

Geçtiğimiz günler Abdullah Avcı ile yollarını ayırmış olduğunu duyuran Beşiktaş yönetimi, Sergen Yalçın ile resmen anlaştı. Tecrübeli teknik direktör ile 1,5 senelik sözleşme imzalandı.

Art arda mağlubiyetlerin yaşanmış olduğu siyah beyazlı takımda, özellikle son maçların ardından ortam fazlasıyla gergindi. İstifası istenen Abdullah Avcı ile de kesin olarak yolların ayrıldığı bildirildi. Bunun üzerine Sergen Yalçın ile görüşmelere başlayan kartal ekibinde, her konuda hoca ile anlaşma sağlandığı bilgisi edinildi.

Beşiktaş ile anlaşmasının ardından dün sabah saatlerinde tesise gelen Yalçın, resmi sözleşme olmaması sebebiyle antrenmanın başına geçememişti. Adeta bir kriz havası oluşturan durum, dün akşam saatlerinde çözüme kavuşturuldu.

Siyah beyazlı yönetimin harcama limiti sorununu çözmesi ile resmi sözleşme imzalandı. Tecrübeli teknik direktör ile 1,5 senelik sözleşmeye imza atıldı. Bunun üzerine tek bir an bile beklemeyen hoca, sabah saatlerinde takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Tüm takım ile tek tek tokalaşan ve tanışan Sergen Yalçın’ın, takımına kavuşmuş olduğu için yüzündeki mutluluk adeta okunur haldeydi.

Çaykur Rize Maçı İçin Hazırlıklar Başladı

Çaykur Rizespor maçına hazırlanan ekipte, tanışmanın ardından ilk toplantı ise saha ortasında hemen yapıldı.

Tek idmanla günü tamamlayan kartal ekibinde ise durumlar gayet umut verici görünüyor.