Fenerbahçe

Deplasman Maçı Kadrosuna Simon Falette ve Garry Rodrigues De Eklendi

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında İttifak Holding Konyaspor deplasmanına gidecek Fenerbahçe kadrosu belli oldu. Sarı lacivertli ekipte sakatlıkların tedavi edilmesinin ardından Simon Falette ve Garry Rodrigues ekibin kadrosuna eklendi.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta mücadelesi için deplasman müsabakasında İttifak Holding Konyaspor ekibine konuk olacak Fenerbahçe ekibi, kadrosunu artık belirledi. Oyunun sürpriz isimleri ise sakatlıkları bulunan ve tedavileri tamamlanan Simon Falette ve Garry Rodrigues oldu.

Deplasman müsabakası için Konya’ya gidecek olan sarı lacivertli ekibin, maç kadrosuna dahil edilen oyuncular, kanarya için de büyük bir rahatlama sebebi oldu. Art arda biriken kart cezaları ve sakatlıklar sebebiyle 6 eksiği bulunan ekibe Falette ve Rodrigues umut ışığı oldu.

Altyapıdan 3 İsim De Kadroda Olacak

Öte yandan sarı lacivertli ekibin kadrosuna alınan oyuncular arasında alt yapı takımından 2001 doğumlu stoper mevki oyuncusu Cenk Alptekin, 2003 doğumlu kaleci Osman Ertuğrul Çetin ve 2003 doğumlu Ömer Faruk Beyaz oldu.

Sarı kanaryanın kamp kadrosunda Harun Tekin, Erten Ersu, Osman Ertuğrul Çetin, Simon Falette, Cenk Alptekin, Mauricio Isla, Murat Sağlam, Hasan Ali Kaldırım, Emre Belözoğlu, Jailson, Luiz Gustavo, Tolga Ciğerci, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Ömer Faruk Beyaz, Ferdi Kadıoğlu, Deniz Türüç, Garry Rodrigues, Vedat Muriqi, Mevlüt Erdinç