Galatasaray

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Galatasaray ve Beşiktaş ekipleri

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Galatasaray ve Beşiktaş ekipleri arasında yaşanacak derbi müsabakasının hazırlıkları devam ediyor. Sarı kırmızılı ekip, oyunun hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sürdürüyor. Dün öğle saatlerinde yapılan idman, bugün de devam edecek.

Süper Lig’de 26’ıncı müsabakası için Galatasaray ve Beşiktaş ekipleri arasında derbi heyecanı yaşanacak. Koronavirüs sebebiyle seyircisiz olarak oynanacak oyunun hazırlıklarına ise sarı kırmızılı ekipte devam ediliyor.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda yapılan idman, dün öğle saatleri itibariyle başladı. Tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan idmana, ısınma hareketleri ile başlandı. Isınma hareketlerinin ardından ise aslanlar, gruplara ayrıldı ve 5’e 2 dar alanda pas oyunu çalışmaları ile derbi hazırlığına devam ettiler.

İdmanın ana bölümünde teknik adam Fatih Terim gözetimi ile taktik çalışmaları yapan cimbom ekibi, son bölüme de orta, şut ve sonuçlandırma çalışmalarını sakladı.

Ekipte Eksikler Vardı

Kara Kartal ile nefes kesen bir oyuncuya imza atacak ekip, yenilenme koşusu ve soğuma hareketleri ile de sona erdi. İdmana bugün de devam eden ekipte ise eksikler yer alıyor.

Galatasaray ekibinden Henry Onyekuru’nun sol alt arka adalesinde zorlanma tespit edilmesi sebebiyle antrenmanda yer almayan sporcunun yanı sıra, tedavisi devam ettiği için de Adem Büyük antrenmanda bulunamadı.