Domagoj Vida

Domagoj Vida İçin Beşiktaş’tan Açıklama Geldi

Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Domagoj Vida için sağlık durumu açıklamasında bulundu. Süper Lig’in 27’inci haftasında Fraport TAV Antalyaspor ekibi ile kozlarını paylaşan siyah beyazlı kulüp, maç sırasında sakatlık yaşayan oyuncusunda ödem tespiti olduğunu bildirdi. Oyuncunun sağ uyluk iç adalesinde yaralanma sonucunda ödem tespit edildiği kulüp tarafından belirtildi.

Koronavirüs salgını nedeniyle futbola verilen aranın sonuna gelindi. 12 Haziran itibariyle başlayan Süper Lig mücadeleleri ise beraberinde pek çok sakatlığın yaşanmasına neden oldu.

Süper Lig’de 27’inci hafta mücadelesinde Fraport TAV Antalyaspor ve Beşiktaş ekipleri karşı karşıya geldi. Uzun ara sonrasında başlayan lig mücadelesinde siyah beyazlılarda ise sakatlık durumu yaşandı. Maç sırasında sakatlık geçiren Domagoj Vida ile ilgili sağlık durumu açıklaması ise Kara Kartal yönetiminden geldi.

Tedavisine Başlandı

Önceki gün kulüp tarafından yapılan açıklamada, siyah beyazlı oyuncunun yapılan tetkik sonuçlarına göre ödem tespiti olduğu ifade edildi. 13 Haziran Cumartesi günü Fraport TAV mücadelesinde sakatlık geçiren sporcunun, MR görüntüsü sonucu ödem tespit edildiğinin altını çizdi.

Belirtilen MR sonucuna göre tespit edilen ödem sporcunun sağ uyluk iç adalesinde yaralanma sonucu meydana geldi. Oyuncunun tedavisine ise siyah beyazlı sağlık ekibi tarafından başlandı.

Güncel Yazılar