Ali Koç

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç Programını İptal Etme Kararı Aldı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, gerçekleşecek basın toplantısını iptal etme kararı aldı. Konuyla ilgili kısa açıklama yapan Başkan, sebebinin de 5 askerin şehit olması ile açıkladı.

Sarı lacivertli kulübün Başkanı Ali Koç, planında değişiklikler yaptı. Dün 5 askerimizin İdlib’te şehit düşmesinin ardından basın toplantısını iptal etme kararı aldı. İptal etme kararının ardından ise konuyla ilgili kısa bir açıklama yapmayı tercih etti.

Basın toplantısı programına çok az bir zaman kala Suriye’den çok acı bir haber alındığını belirten Koç, “5 kahraman askerimizi şehit verdik, 5 askerimiz yaralı. Bugün gündem programını yapmama kararı aldık” ifadelerini kullandı.

“Bir bir anlatacağız”

Allah’tan şehitlerimize rahmet ve ailelerine de sabır dileklerinde bulunan kulüp başkanı, “Önümüzdeki 1-2 gün içinde bu şekilde devam edemeyecek ortamla alakalı, kimin kime hizmet ettiğini, ön yargılı tavırları size bir bir anlatacağız” diyerek, tüm ülkeye baş sağlığı ve yaralı olanlara da acil şifalar dileklerini yapmış olduğu açıklamasına ekledi.