Fenerbahçe

Fenerbahçe MKE Ankaragücü Kadrosunu Belirledi

Süper Lig’in 22’inci haftasında MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ekibi, kamp kadrosunu tam anlamıyla belirledi. 22 kişinin yer aldığı kadronun sürpriz ismi Hasan Ali Kaldırım olurken, sakatlıkları sebebiyle yer almayan oyuncular ise Rodrigues ve Sadık Çiftpınar oldular.

Süper Lig’de 22’inci mücadelesi için MKE Ankaragücü ekibi ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ekibi, 22 kişiden oluşan kadrosunu açıkladı. Kadroda yer almayan Rodrigues ve Hasan Ali Kaldırım, sakatlıkları sebebiyle kampta yer almıyorlar.

Bu akşam saat 20:00’de Ankara ekibinin ev sahipliğinde gerçekleşecek oyun için son olarak dün sabah Can Bartu Tesisleri’nde sıkı bir antrenmanla hazırlık yapıldı. 11:30’da başlayan idmanda koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarına özel bir zaman ayrıldı. Sonrasında ise 3 gruba ayrılan ekip, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması ile müsabakaya hazırlık yaptılar. İdmana taktik ve bireysel çalışmalarla da son verildi.

Kamp Kadrosunda Yer Alanlar

Sarı lacivertli ekibin kamp için oluşturmuş olduğu 22 kişiden oluşan kadrosu ise şu şekilde:

Vedat Muriqi, Mevlüt Erdinç, Altay Bayındır, Harun Tekin, Adil Rami, Mauricio Isla, Emre Belözoğlu, Tolgay Arslan, Ozan Tufan, , Erten Ersu, Jailson, Luiz Gustavo, Tolga Ciğerci, Serdar Aziz, Simon Falette, Mehmet Ekici, Miha Zajc, Nabil Dirar, Hasan Ali Kaldırım, Ferdi Kadıoğlu, Max Kruse, Deniz Türüç