Selçuk İnan

Fenerbahçe Ve Galatasaray Derbisi Öncesinde Kaptandan Açıklama Geldi

Süper Lig’de 23’üncü hafta mücadelesi için iki ezeli rakip olan Fenerbahçe ve Galatasaray karşı karşıya gelecek. Müsabakanın öncesinde ise ilk açıklama sarı kırmızılı ekibin kaptanı Selçuk İnan’dan geldi.

Süper Lig’in 23’üncü haftasında 23 Şubat Pazar günü karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ve Galatasaray ekipleri, iki ekibin taraftarlarının da nefeslerini kesecek mücadeleye gün sayıyor.

Derbi öncesinde açıklama ise sarı kırmızılıların kaptanından geldi. Beşiktaş’ta Maçka Residences’de organize edilen Ali Sami Yen 1905 Derneği açılışına katılan kaptan Selçuk İnan, törende yer alan basın mensuplarına da açıklama yaptı.

Fenerbahçe ekibinin 20 senedir kendi evinde Galatasaray tarafından yenilgiye uğratılmamış olduğuna dikkat çeken basın çalışanlarına cevap veren İnan, “İnşallah bu sefer kazanırız” dedi.

“Derbinin bizim için diğer maçlardan bir farkı yok”

Derbi maçının önemini de yaptığı açıklamada vurgulayan takım kaptanı, herkesin bir sene boyunca derbi müsabakalarını beklemiş olduğuna da ayrıca dikkat çekti. Sahadan galip çıkmanın ötesinde sezon sonunda şampiyon taraf olmakla ilgilendiklerini de belirten tecrübeli oyuncu, “Derbinin bizim için diğer maçlardan bir farkı yok” dedi.