Max Kruse

Fenerbahçe’nin Yıldızı Max Kruse İddiaları Yalanladı

Küresel bir salgın olan yeni tip koronavirüs, tüm dünyayı etkisi altına alırken, Türkiye’yi de olumsuz etkilemeye devam ediyor. Sarı lacivertli kulüpte 1 futbolcuda ve bir de idari çalışanda yeni tip koronavirüs bulgusuna rastlandığı açıklanmış, Fenerbahçe Beko ekibinde de 4 kişide Kovid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilmişti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takım oyuncularından birinde yeni tip koronavirüs olması ise, sarı lacivertli camiayı derinden üzdü. Bu süreçte fenalaşarak hastaneye kaldırılma yönünde ise Max Kruse ile ilgili iddialar ortaya atılmıştı.

Sarı lacivertli kulüpte forma giyen Max Kruse ile ilgili koronavirüse yakalanma iddialarının ardından ise, oyuncudan yanıt geldi. Cevabını bir video ile veren sporcu, hastanede olduğunu yazanlar olduğunu, evde ve iyi hissettiğini belirtti. Öte yandan bunların dinlenmemesi gerektiğini de belirten Alman yıldız, evde kalmaya da devam edeceklerini belirtti.

Evde Kalmaya Devam Edeceğim
Yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıkmasına ilişkin ortaya atılan iddiaların ardından, sarı lacivertli takımda forma giyen Alman yıldız için fenalaşarak yoğun bakıma alındığı iddialarına, Max Kruse’den yanıt geldi. Video ile cevap veren yıldız oyuncu, hastanede olmadığını, evde ve gayet iyi hissettiğini, evde kalmayı da sürdüreceğini söyleyerek, kendisi ile ilgili yazılan haberleri yalanladı.