Alex De Souza

Fenerbahçe’nin Efsanesi Alex De Souza’dan Efsane Yanıtlar Geldi

Fenerbahçe Spor Kulübü ile özdeşleşmiş isimlerden biri olan Alex de Souza, eski hocasının Youtube kanalına çıktı. Zico’nun Youtube kanalına konuk olan efsane oyuncu, sarı lacivertli ekibin ezeli rakibi Galatasaray ile olan derbi müsabakalarına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İki ezeli rakip olan Fenerbahçe ve Galatasaray derbi müsabakalarına ilişkin önemli ve hiç duyulmamış açıklamalarda bulunan efsane futbolcu Alex de Souza, bilmeyen birine Fenerbahçe ve Galatasaray’ı anlatmanın çok zor bir şey olduğunu söyledi. Şimdiye kadar gördüklerinin arasında ise tartışmasız olarak 1 numara olduğunu söyleyen Alex, bir maçın 15 gün boyunca oynandığını ilk kez gördüğünü de itiraf etti.

En İyi Stat Şükrü Saraçoğlu

Yeni tip koronavirüs salgını, tüm dünyada liglerin de süresiz olarak ertelenmesine neden oldu. Bu süreçte ise boş durmayan sporcular, Youtube kanalları üzerinden yayınlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Brezilyalı efsane oyuncu Zico da, bu süreci Canal Zico 10 isimli Youtube kanalı üzerinden devam ettiriyor.

Kanalına konuk olarak ise Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Alex de Souza katıldı. Kendisine yöneltilen sorulara çarpıcı cevaplar veren yıldız oyuncu, hangi stadın daha iyi olduğuna ilişkin Estadio Couto Pereira, Palestra Italia ve Mineirao seçeneklerine ise, hiçbiri şeklinde cevaplayarak, Şükrü Saraçoğlu ifadelerini kullandı.