Emre Akbaba

Galatasaray’da Forvete Emre Akbaba Gelecek

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesi için Trabzonspor ekibini konuk edecek Galatasaray, hazırlıklarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı takımın eksikleri ciddi sorunlara neden olurken, Fatih Terim ise kararını verdi. Radamel Falcao ve Florin Andone’nin sakatlığı ve Onyekuru’nun ise gidişinin ardından, Adem Büyük’ün kart cezası ise hocayı kenara sıkıştırmıştı. Fakat tecrübeli hoca forvet hattına Emre Akbaba kararına vardı.

Süper Lig’in 30’uncu hafta mücadelesi için Trabzonspor ekibi ile kozlarını paylaşacak Galatasaray ekibinde hareketlilik yaşanıyor. Ligin en kritik maçlarından biri olacak mücadelede cimbomun eksiği ise çok fazla olacak.

Radamel Falcao ve Florin Andone’nin sakatlığının ardından, Henry Onyekuru da takımla olan sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle forma giyemeyecek. Öte yandan Adem Büyük ise kart cezası bulunduğu için kadroda yer alamayacaklar arasında bulunuyor.

Bu süreçte Galatasaray ekibinin ise forvet hattında yaşanan boşluğun kapanması için hoca harekete geçti.

Eksiklerin olması nedeniyle forvet hattını doldurmaya çalışan Fatih Terim, buraya Emre Akbaba için de son kararını kıldı.

Fatih Terim’den Hazırlık Emri Geldi

Sakatlıkların ardından Henry Onyekuru’nun Monaco ekibine geri dönmesi ile eli zorda kalan Fatih Terim, bu sürecin tamamlanması için Emre Akbaba’ya hazırlık emrini de verdi.

Kalan kritik mücadelelerde Başakşehir ve Trabzonspor’a karşı da Emre Akbaba önemli bir silah konumunda olacak.

Güncel Yazılar