Işıl Alben

Galatasaraylı Işıl Alben’den Cappie Pondexter’e Net Cevap Geldi

Galatasaray Kadın Basketbol ekibinin kaptanlık görevinde yer alan Işıl Alben, Cappie Pondexter’in söylediklerine ilişkin cevap verdi. Sarı kırmızılı basketbolcuya yönelik verdiği cevabıyla gündem olan Alben, takımının varlığını da hatırlattı.

Geçmişte Fenerbahçe ekibinde forma giyen Cappie Pondexter, vermiş olduğu bir röportajda, Galatasaray’ın olmadığını ve bunun değişmez bir gerçek olduğunu ifade etmişti. Kendi takımı Fenerbahçe’nin ise her zaman daha olacağını söyleyen basketbolcu, bu sözlerini ise uzun süre sonra tekrar sosyal medya hesabında paylaştı.

Galatasaray’ın olmadığını ve bunun da değişmez bir gerçek olduğunu söyleyen Cappie Pondecter, Fenerbahçe’nin her zaman daha büyük olacağını ifade ettiği röportajını yıllar sonra sosyal medya üzerinden paylaştı.

Günaydın Galatasaray Ailesi

Bu paylaşımın ardından Galatasaray ekibinin kaptanı Işıl Alben ise etkili bir cevap vererek sarı kırmızılı takımın varlığını hatırlattı. Geç cevap verdiği için üzgün olduğunu söyleyen sarı kırmızılı oyuncu, Galatasaray’ın var olduğunu ifade etti. Basketbolcuya 6 yıl önceyi hatırlamaları gerektiğini tavsiye etti.

Işıl Alben’in bu paylaşımına ise sarı kırmızılı kulüpten gönderme geldi. 6 sene öncesinde sarı lacivertli takımı finalde mağlup ederek EuroLeague’i kazanmış oldukları maçtan bir kare kulüp tarafından paylaşıldı. Paylaşımda, Galatasaray ailesine günaydın ifadeleri de kullanıldı.