Nahuel Molina

Nahuel Molina Beşiktaş’a Geliyor

Süper Lig’de son haftalar için heyecanlı süreç devam ederken, spor kulüplerinde yeni sezon hazırlıkları da devam ediyor. Beşiktaş Jimnastik Kulübü ise, Fenerbahçe, Sevilla ve Udinese ekiplerinin peşinde olduğu oyuncuyu kadrosuna alacak.

 

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Beşiktaş ekibi, Fenerbahçe, Sevilla ve Udinese ekiplerinin peşinde olduğu Nahuel Molina transferinde sona geldi. Kara Kartal yönetimi, 3+1 yıllık anlaşma yapacağı oyuncuyu kadrosuna alacak olmanın heyecanını yaşıyor. 22 yaşındaki genç yıldız, bundan sonraki süreçte Beşiktaş ekibinin formasını giyecek.

 

Yeni sezonda çok iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapan Beşiktaş yönetimi, transfer çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.

 

22 yaşındaki Nahuel Molina ile her konuda anlaşmaya varan Kara Kartal yönetimi, pek çok takımın istediği oyuncusunu yeni sezonda kadrosunda koşturacak.

 

Fenerbahçe, Sevilla ve Udinese gibi takımların da istediği 22 yaşındaki sağ bek mevki sporcusu, herkesten önce ise Beşiktaş’a söz vermesi ile biliniyordu. Verdiği sözü unutmayan genç yıldız, siyah beyazlı kadroya gelmenin de hazırlıklarına başladı.

 

Fenerbahçe %30 Fazlasını Teklif Etti

 

Öte yandan edinilen bilgilere göre Fenerbahçe yönetimi, genç oyuncu için Beşiktaş’ın teklifinin %30 fazlasını teklif etti. Fakat oyuncu, Beşiktaş’ın ilgisinden memnun kaldığı için bu teklifi kabul etmedi. Ayrıca genç oyuncuya Sevilla teklifte bulunmazken, Udinese’nin teklifini ise şampiyon olmak istediği için kabul etmediği öğrenildi.

Güncel Yazılar