Sergen Yalçın

Sergen Yalçın’ın Eski Açıklamaları Yine Gündem Konusu Haline Geldi

Beşiktaş ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe ekibinin eski teknik adamı Aykut Kocaman’a ilişkin çarpıcı açıklamaları yine gündem oldu. Bisikletine bindirmeyeceği birine takımın emanet edilmesini eleştirici bir dille söyleyen çalıştırıcı, bu sözleriyle futbol dünyasının en çok konuşulanları arasında da yer almıştı. Şimdi ise sarı lacivertli ekibin Teknik Direktör arayışı ile bu açıklamalar yine gündeme geldi.

Ara transfer döneminde eski Teknik Direktör Abdullah Avcı ile yollarını ayırma kararı alan Beşiktaş Kulübü, bu ayrılığın ardından tecrübeli teknik adam Sergen Yalçın ile görüşmüş ve anlaşmaya varmıştı.

13 Yılın Ardından Takımına Döndü

47 yaşındaki tecrübeli teknik hoca, yıllarını siyah beyaz arma için vermiş ve o dönemde ise son derece inişli çıkışlı bir zaman dilimi geçirmişti. 13 yılın ardından armasına takımın Teknik Direktörü olarak kavuşan Sergen Yalçın, bu dönüşü ile Kara Kartal ekibinin taraftarları açısından da son derece sıcak karşılandı.

 

Hem Türk futbolu adına hem de Beşiktaş Jimnastik Kulübü adına son derece önemli bir isim olan Yalçın, çarpıcı sözleri ile de dikkatleri üzerine çekerek, futbol dünyasına gündem olan isimlerden biri haline geldi.

 

Sosyal medyada ise sıkça kullanılan Sergen Yalçın sözlerinden biri, Aykut Kocaman için söylemiş olduğu bisikletini dahi vermeyeceği birine takımı emanet etmek yorumu olmuştu. Söylenenler ise tekrar gündem konusu oldu.