Ümit Özat

Ümit Özat Fenerbahçe Transferlerine İlişkin Açıklama Yaptı

Fenerbahçe ekibinde uzun bir süre forma giyen Ümit Özat, yeni sezondaki transferlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Günümüzde Bosna Hersek Ligi’nde yer alan Celik Zenica ekibini çalıştıran Ümit Özat, eski takımı Fenerbahçe’ye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Sarı lacivertli takımın yeni sezona ilişkin iki transferinin duyurusunu yapan teknik adam, örnek bir harekete de imza attı.

Gökhan Gönül Ve Caner Erkin Dönecek

Yeni sezona tüm hızıyla hazırlık yapmayı sürdüren Fenerbahçe ekibindeki iki transfere ilişkin bilgi veren Ümit Özat, Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in takıma döneceğini ifade etti.

Fenerbahçe ekibinde bir efsane olan ve kaptanlığa kadar yükselen teknik adam, yaz transferinde kulübün yaz transfer döneminde yerli isimlere yönelme kararı aldığını da ekledi.

Defans hattını yeni sezonda daha güçlü hale getirmek isteyen yönetim, Isla’nın yerine bir sağ bek ve Hasan Ali yerine de bir sol bek arıyordu.

 

Bu süreçte Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e teklif gönderildiği de gündemde yer alan konu başlıkları arasında yer alıyordu. Özat tarafından yapılan açıklamaya göre, sarı lacivertli kulüp eski iki kanaryasını tekrar kadroya alacak gibi görünüyor.

 

Konuya ilişkin kulüp Başkanı Ali Koç da, 2016’da en iyi iki yıldızı ezeli rakibine kaptırdığını belirtmişti.