Vedat Muriç

Vedat Muriç Yerine Golcü İsimler Aranıyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Yaz transfer sürecinin ‘transfer şampiyonu’ olarak anılan Fenerbahçe, kadrosuna kattıklarının beraberinde ayrıca gitmesi muhtemel isimlerle de gündeme geliyor. Sarı lacivertli takımın yıldız isimlerinden olan Vedat Muriç ile Beşiktaş ile ilgileniyor.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediliyor. Transferleriyle gündem olan Fenerbahçe Kulübü ise, gelen isimlerin yanı sıra gideceği konuşulan oyuncular konusunda da gündem oluyor.

Sarı lacivertli takımın yıldız isimlerinden olan Vedat Muriç de bu süreçte kulübün en çok konuşulanları arasında yer alıyor.

Ze Luis İçin Kiralık Düşüncesi

Transfer çalışmalarını sıkı bir tempo ile devam ettiği dönemde, Vedat Muriç’in takımdan ayrılacak olması kulübü de bu anlamda sıkıştırmaya yetti. Transfer çalışmalarına devam eden Sarı Kanarya yönetimi, gol yollarında da sıkıntı yaşamamak adına yeni isimlerin peşine düştü.

Liglerin başlamasına az bir zaman kala, forvet mevkiindeki boşluğu çözmek için çalışmalarına devam ediyor. Sarı lacivertli takımın bu anlamda devam eden golcü çalışmalarında ise Ze Luis ise öne çıkmış durumda.

Bir yandan kiralık isimleri de araştıran Fenerbahçe, bu süreçte Porto’nun elden çıkarmak istediği 29 yaşındaki oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna dahil edebilir.

Güncel Yazılar