Arda Turan

Arda Turan İçin Galatasaray Taraftarı Ayakta

Süper Lig’de 33’üncü hafta heyecanı tüm hızıyla devam ederken, lige istediği gibi devam edemeyen Galatasaray ise yeni sezonun hazırlıklarına devam ediyor.

Önümüzdeki sezonda çok daha iyi bir kadro kurmak isteyen Galatasaray, yabancı sınırı sebebiyle ise okları yerli isimlere çevirdi. Özellikle adı Volkan Babacan, Emre Kılınç ve Arda Turan ile anılan sarı kırmızılı kulübün taraftarından ise bir isim için büyük bir destek geldi.

Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takım efsaneleri arasında yer alan Arda Turan adı sık sık kulüple anıldı.Sarı kırmızılı taraftarlar ise tecrübeli oyuncuyu çok istediklerinin mesajını verdi.

Normal şartlarda sezon başında sarı kırmızılı kulübe gelmesi planlanan Arda için kollar sıvandı. Barcelona’dan Başakşehir’e transfer olan milli futbolcu, sezon ortasından bu yana kulüpsüz olmasıyla dikkatleri çekiyordu.

Sarı kırmızılı kulüpte sembolik ücretle dahi forma giymeye hazır olduğunu ifade eden Turan için taraftardan da destek geldi.

Bir Ömür Yeter

Galatasaray yönetiminde başarılı oyuncu için onay çıkmaması için ayağa kalkan cimbomlular, sosyal medyayı da yıktı. Teknik Direktör Fatih Terim’in 33 yaşındaki tecrübeli oyuncuyu takıma alması konusunda desteklediklerinin de mesajını özellikle verdiler.

Arda Turan da sosyal medya hesabı üzerinden Galatasaray formalı fotoğrafını paylaşarak, şükretti ve bir ömür ona yeteceğini ifade etti.

Güncel Yazılar