Emre Demir

Başakşehir Emre Demir Transferi İçin Harekete Geçti

Yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlık yapmaya devam eden Süper Lig ekipleri, daha güçlü bir kadro kurmak için sıkı çalışıyorlar. Sezonu son derece başarılı bir şekilde geçiren Medipol Başakşehir ekibi de, gelecek sezon için hazırlık yapmaya devam ediyor.

Hes Kablo Kayserispor ekibinde forma giymekte olan 16 yaşındaki genç sporcu Emre Demir de bu süreçte Başakşehir ekibinin yakın radarına girmeyi başardı. Sahadaki üstün performansı ve yeteneği ile kulüplerin dikkatini çeken başarılı futbolcu, Başakşehir ekibinin formasını gelecek sezonda terletebilir.

Süper Lig ekipleri arasında en genç gol atan futbolcu unvanını kazanan Emre Demir, İstanbul temsilcisi Başakşehir’in kendisi ile ilgilendiğini de resmen doğruladı.

Kayserispor’da Mutluyum

Hakkında çıkan transfer iddialarına ilişkin açıklama yapan 16 yaşındaki genç sporcu, Kayserispor ekibinde oynamaktan ise mutlu olduğunu ifade etti. Fakat yine de daha büyük hedeflerinin olduğunu da söyledi.

Başakşehir ekibinin kendisine yönelik transfer teklifine ise, öncelikle kulübü ile görüşüp anlaşma yapması gerektiğini belirtti. Ve söz konusu transfere ilişkin kendisinin bir açıklama yapmasını ise doğru bulmadığını ekledi.

Emre Demir, herhangi bir yorum yapmanın yanlış olacağını vurguladı. Öte yandanBaşakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nın arasında da transfere ilişkin görüşme gerçekleşti.