Beşiktaş

Beşiktaş Altınordu’nun Kadrosunu Yakın Takibe Aldı

Süper Lig’in sona ermesinin ardından, spor kulüpleri yeni sezon hazırlıklarına yoğunluk göstermeye başladı. Transfer çalışmalarına fazladan hızlılığın katıldığı süreçte, Beşiktaş ekibinin de Altınordu’dan 3 genç isimle ilgilendiği bilgisi edinildi.

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş ekibi, TFF 1. Lig’de mücadele eden Altınordu’nun başarılı 3 genci için harekete geçti. Süper Lig’in sona ermesinin ardından daha hızlı bir transfer çalışma dönemine giren Kara Kartal, Kerim Alıcı, Oğulcan Ülgün ve Hüseyin Atakan Üner’i yakın takibe aldı.

Resmi Teklif Henüz Yok

Koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik krizin yaşanmasının da etkisiyle çok yüksek maliyetli transferlere yönelmeyen spor kulüpleri, genç isimlere yönelmeye karar verdi. Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş da ligin sona ermesinin ardından çalışmalarına hızlı bir tempo ile başladı.

İlk olarak sağ bek mevki oyuncusu Kerim Avcı için harekete geçen siyah beyazlı kulüp, sonrasında ön libero mevkide görev alan Oğulcan Ülgün’ü takibine aldı. Son olarak da Altınordu’da forma giyen 3’üncü isim ve sağ kanatta forma terleten Hüseyin Atakan Üner için nabız yoklamaya girişti.

Öte yandan edinilen bilgilere göre 22 yaşındaki Oğulcan için 1 milyon Euro, 23 yaşındaki Kerim için 500, 21 yaşındaki Atakan için de 400 bin Euro bonservis ücreti talep edildi. Ayrıca Altınordu ekibinin üç oyuncunun sonraki satışından da pay istediği öğrenildi.

Güncel Yazılar