Sergen Yalçın

Beşiktaş Da Meydan Okumaya Katılanlar Arasında Yer Aldı

Yeni tip koronavirüs salgını sürecinde, dünyada tüm ligler tedbir amaçlı olarak faaliyetlerini süresiz askıya aldı. Bu süreçte spor kulüpleri ise etkin olarak sosyal medya paylaşım sitelerini kullanmaya yöneldiler.

Sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanılmakta olduğu bu süreçte, meydan okuma oyunları da özellikle tercih edilmeye başlandı. Takımların 4 efsane oyuncusunu yazarak birbirine meydan okuduğu oyunda, İspanyol ekip Real Betis de, 4 efsane oyuncusunu belirledi ve Beşiktaş ekibinin de içlerinde yer aldığı 4 takıma meydan okudu.

Süreci devam ettiren Beşiktaş ise, ezeli rakiplerinden biri olan Fenerbahçe’ye meydan okuma tercihinde bulundu. Meydan okuma ise çok kısa bir süre içerisinde sarı lacivertli kulüp tarafından kabul edildi.

Süleyman Seba, Les Ferdinand, Sergen Yalçın ve Atiba Hutchinson

İspanya ekiplerinden olan Real Betis, siyah beyazlı kulübe ve Nacional, Palmeiras ve Napoli ekiplerini de etiketleyerek 4 efsane oyuncuyu saymalarını istedi. Kara Kartal ise bu meydan okumaya Süleyman Seba, Les Ferdinand, Sergen Yalçın ve Atiba Hutchinson olarak dört efsanesini belirledi. Siyah beyazlı kulüp de bu isimleri ile, Fenerbahçe, Juventus, Vissel Kobe ve Boca Juniors ekiplerine meydan okudu.

Meydan okumaya kısa sürede cevap veren sarı lacivertli ekip de 4 efsanesine, Lefter Küçükandonyadis, Can Bartu, Alex de Souza ve Toni Schumacher isimlerini belirleyerek Sheffield United, Barcelona, Bayern Münih ve Fiorentina ekiplerine meydan okudu.