Abdurrahim Albayrak

Koronavirüse Yakalanan Abdurrahim Albayrak’tan İlk Açıklama Dün Geldi

Küresel salgın olan yeni tip koronavirüse yakalanan isimlerden biri de Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak olmuştu. Sarı kırmızılı isimden, ilk açıklama dün itibariyle geldi.

Küresel bir salgın olan yeni tip koronavirüse yakalanan isimlerden biri de Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak oldu. Testinin pozitif çıktığı öğrenilen Albayrak, dün yapmış olduğu açıklama ile gönüllere bir nebze olsun su serpti. Tedavisi hala devam eden sarı kırmızılı yönetim görevlisi, sağlığının her geçen gün daha iyi olduğunu belirterek, hem spor camiasını hem de Türkiye’yi rahatlattı.

Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede gözetim altında olan ve tedavisine de devam edilmekte olan Abdurrahim Albayrak, dün ilk açıklamasını yaptı. Durumunun her gün daha da iyiye gitmiş olduğunu ifade eden sarı kırmızılı isim, herkesin duaları ve iyi dilekleri için teşekkür ederek mesajına başladı.

Hepinizi Çok Seviyorum Diyerek Kendinize Dikkat Edin Dileklerinde Bulundu

Yapmış olduğu açıklamada, sağlığının da her gün daha iyiye gittiğini ifade ederek, inşallah en kısa sürede tekrardan görüşme dileğinde bulundu. Herkesi çok sevdiğini söyleyen Albayrak, yine herkesin herkesin kendisine dikkat etmesi gerektiğine ilişkin de uyarıda bulundu.