Galatasaray

Galatasaray Spor Kulübü’nde Art Arda Gelen Koronavirüs Test Başvuruları

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Sarı kırmızılıları endişeye sokan durumun ardından Başkan Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da test yaptırdı.
Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs, Galatasaray Spor Kulübü’nü de derinden yaraladı. Futbol A Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ve kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın testlerinin pozitif çıkmasının ardından, sarı kırmızılılarda endişe yarattı. Yönetim kadrosunda yer alan isimler tedbir amaçlı test yaptırmaya başladı.
Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın, yeni tip koronavirüs testi yaptırdığı bilgisi edinildi. Kulüp Başkanı başvurduğu hastaneyi açıklamasa da, durumun titizlikle yürütüldüğünü ve test sonuçlarının da beklendiğini söyledi.
Yusuf Günay Kısa Süre Öncesinde Böbreklerinden Rahatsızlık Geçirmişti
Öte yandan sarı kırmızılı kulüpte Başkan Yardımcısı görevinde olan Yusuf Günay da, tedbir amaçlı olarak test yaptırmak için Ulus’ta yer alan özel bir hastaneye başvurdu. Kısa süre öncesinde böbreklerinden operasyon geçirmiş olan Günay, 24 saat boyunca da hastanede tutulacak.
Hastanede olduğu süreçte koronavirüs testinin sonuçlarını da bekleyecek olan Başkan Yardımcısı, kendisine yöneltilen test için hastaneye gelme sorusunu ise onayladı.