Mensah

Beşiktaş Mensah İçin Başkanı Devreye Soktu

Gelecek sezon için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta, kadro yapılanma çalışmalarına devam ediliyor. Edinilen bilgilere göre siyah beyazlı takımda Mensah için şartların zorlanacağı konuşuluyor.

Süper Lig’de mücadele eden Hes Kablo Kayserispor ekibinin başarılı isimlerinden biri olan Mensah için, devler sıraya girdi. Kadro yapılanma çalışmalarına devam eden Beşiktaş da bu dönemde yoğun bir hazırlık sürecine girdi.

Sarı kırmızılı takıma öncesinde 3 oyuncu teklifinde bulunan Kara Kartal, Mensah için şartlarını zorlama konusunda da kararlı görünüyor.

Kayserispor Kulübü’ne 4 futbolcu ve + ücret teklifinde bulunduğu öğrenilen siyah beyazlılarda, transferin sona ermesi için ise Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin devreye girdiği öğrenildi.

Wellington ve N’Sakala transferlerinde sona gelen ve tamamlayan siyah beyazlı takım, ayrıca yıldız isimlerden biri olan Balotelli ile de anlaşmaya vardı.

Gelirin %40’ı Atletico Madrid’e Gidecek

Transferlerde özellikle son zamanlarda büyük bir iddia yaratan Beşiktaş Kulübü, bu kez ise tecrübeli Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın Mensah için istekte bulunduğu öğrenildi. Teknik adamın istekleri doğrultusunda hareket edilen transfer döneminde, başkanın da harekete geçtiği bilgisi edinildi.

Galatasaray’ın da çok istemekte olduğu başarılı oyuncu Mensah için Kayserispor Kulübü ise ikilemde kaldı. Satış olması durumunda ise gelirin %40 oranının Atletico Madrid ekibine gideceği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar