Dorukhan Toköz

Dorukhan Toköz Transferine İlişkin Açıklama

Gelecek sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe ekibi, rakibi Beşiktaş’ın oyuncusu Dorukhan Toköz için devreye girdi. Sezon sonunda siyah beyazlı takımda sözleşmesi sona erecek olan başarılı oyuncuyu, sarı lacivertliler yeni sezonda kadrosunda görmenin planlarını yapmaya başladılar.  

Beşiktaş ekibi ile olan sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Dorukhan Toköz ile Fenerbahçe ekibi yakından ilgilenmeye başladı. Edinilen bilgilere göre sarı kanaryanın Sportif Direktörü Emre Belözoğlu milli sporcuyu kadroda görmek istediğini ifade etti. Konuya ilişkin açıklama ise sporcunun menajeri Ahmet Bulut’tan geldi.  

Eskişehirspor ekibinden Beşiktaş’ın kadrosuna dahil edilen Dorukhan Toköz, sahadaki üstün performansı ile spor kulüplerinin dikkatlerini çekmeye başladı. Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe ekibi de oyuncuyu kadrosuna dahil etme konusunda harekete geçmeye başladı.  

1 Yıllık Daha Sözleşmesi Var  

Transfer iddialarına ilişkin açıklama yapan menajer Ahmet Bulut da, böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Sporcunun 1 yıllık daha sözleşmesinin bulunduğunu ve siyah beyazlı takımda kalmaya devam edeceğini de belirterek, sözleşmesinde iyileştirme konusunun ise salgın sebebiyle henüz konuşulmadığını ifade etti.  

Eskişehirspor ekibi ile yollarını ayıran sporcunun, 2018-2019 sezonunda bedel olmadan Beşiktaş’a gelmesi üzerine, o zaman ki yönetici Fikret Orman, performansının iyi olmad durumunda maaşını artıracaklarına söz vermişti.  

Kısa bir süre içerisinde ilk 11 kadrolarının vazgeçilmez ismi olan sporcu, 25 maçta forma giymiş ve 3 gole 4 de asiste imza atmıştı.  

Güncel Yazılar