İrfan Can Kahveci

İrfan Can Kahveci İçin Fenerbahçe Devreye Girdi

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibi, 2019-2020 sezonunun acısını gelecek sezonda çıkartmak için sıkı bir hazırlığa başladı. Sarı lacivertli yönetimin kadroda görmek istediği isim ise Medipol Başakşehir ekibinin başarılı futbolcusu İrfan Can Kahveci olacak.

Orta saha mevki güçlendirme çalışmaları için sıkı bir çalışma içerisine giren Fenerbahçe yönetimi, şampiyonlukta en önemli adaylardan biri olan Başakşehir ekibinin oyuncusuna talip oldu. İrfan’ın eski arkadaşı olan ve takımın kaptanı olan Emre Belözoğlu ile de bu transferin gerçekleşmesi planları yapılıyor.

Emre Belözoğlu Köprü Vazifesi Görecek

Bir yandan takımın başına teknik direktör arayan sarı lacivertli yönetim, bir yandan ise sağlam ve sıkı bir kadro kurmanın peşinde. Özellikle de orta saha mevki için sıkı bir hazırlık yapan sarı kanarya, Medipol Başakşehir ekibinin başarılı oyuncusu İrfan Can Kahveci için Emre Belözoğlu köprüsünü kullanacak.

A Milli Takım’da da EURO 2020 elemelerinin önemli isimlerinden olan Kahveci ile bu sezon Fenerbahçe’nin de anlaşmaya varacağı tahmin ediliyor. Bu süreçte ayrıca Başakşehir ekibinde uzun bir dönem top koşturan ve sarı lacivertlilerin kaptanı olan Emre Belözoğlu köprü vazifesi görecek. Böylelikle iki arkadaşın bağı yeni bir transfer döneminin de önünü açmış olacak.

Güncel Yazılar