Caio Roque

Fenerbahçe Caio Roque Transferinde Sona Geldi

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe Kulübü, daha sağlam ve sıkı bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan Teknik Direktör arayan sarı lacivertliler, bir yandan da gelecek sezonda daha güçlü bir kadroya sahip olmak için listesini hazırlıyor.

Sol bek mevki için arayışa giren Fenerbahçe yönetimi, gelecek sezonda şampiyon olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ligin ikinci devresinde Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran sarı lacivertli ekip, takımını çalıştıracak hoca için de arayışa girdi.

Uzun bir dönemdir hala bir teknik isimle anlaşmaya varamayan sarı kanarya, teknik direktörün yanı sıra takımına ciddi anlamda sol bek ihtiyacı duyuyor.

Yaz transfer dönemine en erken hazırlanan Fenerbahçe yönetimi, Flamengo’da forma terleten 18 yaşındaki yetenekli futbolcu Caio Roque ile de sonlara yaklaştı. Transfer listesinde öncelikli isimler arasında yer alan genç sporcu ile ise büyük anlamda anlaşma gerçekleşmiş duruma gelindiği öğrenildi.

Serbest Kalma Bedeli 70 Milyon Euro

Özellikle de son haftalarda görüşme konusunda Flamengo ekibi ile ilerleyen Fenerbahçe, 18 yaşındaki Caio Roque tarafından da onayı aldı.

Öte yandan yetenekli sporcu için Milan ekibinin devreye girdiği öğrenilirken, Roque’nin serbest kalma bedelinin 70 milyon Euro olduğu bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar