Omar Elabdellaoui

Omar Elabdellaoui İçin Transfer Yarışı

Gelecek sezon hazırlıklarına erkenden başlayan Galatasaray yönetimi, sezon sonu ayrılma ihtimali bulunan Mariano yerine sağ bek arayışlarına başladı. Birinci sıraya ise bu anlamda Yunan ekibi Olympiakos’ta forma terleten Omar Elabdellaoui alındı. Fakat yıldız oyuncu için sarı kırmızılıların ezeli rakibi Fenerbahçe ekibi de sıraya girmiş olsa da kanaryadan henüz net bir transfer hareketi gerçekleşmedi.

İki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray yine bir transfer için karşı karşıya geldi. Yeni sezonda sarı kırmızılı takımdan ayrılma ihtimali bulunan Mariano’nun yerini doldurmak isteyen cimbom, sağ bek arayışlarına başladı.

1 Milyon Euro Teklif Edilebilir

Sarı kırmızılılar, Olympiakos ekibinde forma terleten Norveçli oyuncu Omar Elabdellaoui için harekete geçti. Fakat cimbomun ezeli rakibi Fenerbahçe de yıldız sporcuyu transfer listesinde tutan takımlardan biri konumunda yer alıyor.

Ali Koç yönetiminden, Olympiakos oyuncusu için henüz net bir hareket gerçekleşmese de iki takımın da başarılı sporcuyu kadrosuna almak için yarışacağı belli oldu.

Öte yandan Yunan temsilcisi ekip ise başarılı oyuncusu ile sözleşmesini yenileme düşüncesini masaya yatırmış durumda bulunuyor. Ve oyuncuya sunulan fiyat ise en fazla 750 bin Euro olacağı kulüp tarafından belirtilmiş.

Norveçli sporcunun ise daha fazla ücreti hak ettiğini düşünmesi üzerine, Galatasaray yönetiminin yıllık 1 milyon Euro ücret teklifinde bulunacağı düşünülüyor.

Güncel Yazılar