Fenerbahçe

Fenerbahçe Teknik Direktör Arayışına Devam Ediyor

Süper Lig’deki üstün başarısında bir anda düşüş yaşayan Fenerbahçe, ligin ikinci yarısında Teknik Direktör Ersun Yanal ile yollarını resmen ayırma kararı almıştı. Sarı lacivertli takım ise bu süreçte teknik adam arayışına tüm hızıyla devam ediyor.

Gelecek sezona çok daha güçlü bir takımla çıkma planları yapan Fenerbahçe yönetimi, Teknik Direktör arayışı için ise dikkatli bir arayışa girdi. Ön plana çıkan iki isim ise Erol Bulut ve Nenad Bjelica oldu.

Sezona aslında iyi başlayan fakat sonrasında bir anda düşüşe geçen Fenerbahçe, bu süreçte teknik direktör arayışına girdi. Bir anda düşüşe geçen sarı lacivertli yönetim, şampiyonluktan artık çok uzak bir yere geldi.

Bu sezona ilişkin umudu kalmayan kanarya, hazırlığa ise gelecek sezon için geçmeye karar verdi. Teknik direktör için önemli bir liste hazırlayan yönetim ise özellikle Erol Bulut ve Nenad Bjelica arasında kaldı.

Ali Koç Görüşmelerini Sürdürüyor

Takımın başına kimin geçeceği büyük bir merak konusu olurken, yönetim ise iki teknik adamla da görüşmelerini hala sürdürüyor.

Kulüp içerisinde Kovid-19 vakalarının görülmesi ile kalan maçlar için antrenmanlara da çıkmayan ve planı aksayan Fenerbahçe’nin ise kendine nasıl bir çıkış yolu bulacağı merak ediliyor.

Edinilen bilgilere Kulüp Başkanı Ali Koç da, yaşanan tüm zorluklara rağmen iki teknik isimle de görüşmelerini devam ettiriyor.

Güncel Yazılar