Adil Aouchiche

Fatih Terim Adil Aouchiche’yi Kadrosunda Görmek İstiyor

Ligler ertelenmiş olsa da, yeni sezon hazırlıklarına devam ediliyor. Galatasaray ekibinde teknik adam Fatih Terim tarafından yakın merceğe alınan Adil Aouchiche ile ilgili de yeni bir gelişme söz konusu oldu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, uzun bir zamandır Adil Aouchiche ile yakından ilgilenmekteydi. Bu transfer öyle bir hal aldı ki, Fransa’da da gündem konularının başında geldi.

Henüz yaşı küçük olan ve Temmuz ayında 18 yaşına girecek olan Adil, PSG ekibinin teklifini ise reddetmiş olduğunu açıkladı. Reddedişin sebebi ise yetenekli futbolcunun istediği teklifi alamaması oldu.

2 Golünden 1’ini Cimboma Karşı Kaydetti

Oyun tarzı bakımından Zidane’ye benzetilen sporcu için ise, Galatasaray yeni bir hamle yapmaya hazırlık yapıyor. Yeni sezon için hazırlıklarına son derece yoğun bir tempo ile devam sarı kırmızılı yönetim, geleceğe yatırım istiyor. Bu yatırımı ilk isteyenlerden biri ise takımın hocası Fatih Terim.

Cezayir asıllı olan Fransız futbolcu, sarı kırmızılı takıma karşı atmış olduğu golle de biliniyor. UEFA Gençlik Ligi’nde sarı kırmızılılara gol atan başarılı sporcu, 2 gole ve 2 asiste de imza atmış durumda. Sporcunun kariyerine ilişkin ne tür bir karar vereceği merak edilirken, cimbom ise 17 yaşındaki oyuncuyu kadrosunda görmek için sabırsızlanıyor.