Galatasaray

Galatasaray’da Bir İyi Haber De Abdurrahim Albayrak İle Geldi

Öte yandan kulüpte birden fazla isimde de koronavirüs vakası görülmüştü. Dün alınan bilgilere göre Futbol AYeni tip koronavirüs salgınından etkilenen spor kulüplerinden biri de Galatasaray olmuştu. Kulübün 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak da Kovid-19 testi pozitif çıkanlarda biriydi. Takım Teknik Direktörü Fatih Terim virüsü yendi. Testi negatif çıkan hocanın haberi ise tüm sarı kırmızılı camiayı sevindirdi.

Fatih Terim’den sonra ise gözler Abdurrahim Albayrak’a çevrildi. Ve kulübün 2. Başkanı olan Albayrak’tan da iyi haber nihayet geldi. Testinin negatif çıktığı öğrenilen bir diğer isim de kulübün 2. Başkanı olmuş oldu.

Galatasaray Tek Tek Koronavirüsü Yeniyor

Albayrak ailesinden 3 kişide koronavirüs bulgularına rastlanmış ve hem eşi hem de oğlunda virüs testleri pozitif çıkmıştı. Öte yandan Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’da da Kovid-19 bulgusu tespit edilmişti.

İyi haberler ise art arda geldi. Önce Albayrak’ın oğlunun koronavirüsü yendiği haberi duyulmuştu. Sonrasında ise Fatih Terim’den testin negatif çıktığı bilgisi geldi.

Gözler kulübün 2. Başkanına çevrilmişken, ondan da bir negatif test haberi geldi. Önceki hafta tedavileri başarılı olduğu ve semptomları azaldığı için hastaneden taburcu edilmişler ve tedavilerine de evde devam ediliyordu. Fakat edinilen son bilgilere göre hem Terim hem de Albayrak, yeni tip koronavirüsü yenen isimler arasındaki yerini aldı.