Fenerbahçe

Fenerbahçe Antrenmanlarını Temposunu Artırdı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarında hızlandırma sürecine girildi. Çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlayan Fenerbahçe ekibi, antrenmanların temposunu artırmaya yöneldi. Edinilen bilgilere göre sarı lacivertlilerde gerçekleşen idmanlarda sporcular bireysel bakımdan 6 km seviyesine ulaşmayı başardılar.

2020-2021 sezonu öncesine az bir zaman kala, spor kulüplerinde hazırlık çalışmalarında tempo edinilmeye başlandı. Verilen kısa bir tatil arasının ardından, antrenmanlara geçtiğimiz günlerde başlayan Fenerbahçe ekibi de, çalışmalarında yoğun tempoya ulaştı.

Samandır Can Bartu Tesisleri’nde Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıklarını sürdüren Sarı Kanarya ekibinde, bireysel olarak 6 km koşu seviyesine ulaşıldığı da öğrenildi.

Tecrübeli Teknik Direktör Erol Bulut gözetiminde Can Bartu Tesisleri’nde çalışan sarı lacivertliler, tempoyu da artırmaya odaklanarak yeni sezona sıkı başlamak için çabalamaya başladılar.

Akşam Antrenmanı İptal

Bugün yapılan sabah antrenmanında, tempolu koşu çalışması yaptığı öğrenilen Fenerbahçe ekibinde, 65 dakika boyunca çalışma sürdü. Ortalama olarak 20 km üstü hızla tempoyu devam ettiren sarı lacivertliler, sprint çalışması sırasına hız 25 km barajını da aşmayı başardı.

Havanın sıcaklığına aldırış etmeyen Fenerbahçe ekibinde, bireysel olarak da 6 km seviyesine ulaşıldığı ifade edildi.

Antrenmanın ardından teknik adam Erol Bulut’un, oyunculardan birbirlerini alkışlamasını istediği öğrenildi.

Öte yandan hocanın akşam antrenmanını iptal ettiği ve oyuncularına dinlenme olanağı tanıdığı bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar