Jose Sosa

Jose Sosa İçin Fenerbahçe Devreye Girdi

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için tempolu bir hazırlık süreci başladı. 11 Eylül’de başlayacak olan liglerin hazırlıklarına ise hem transfer bakımından hem de antrenman hususunda devam ediliyor.

Gelecek sezon için Süper Lig heyecanında çalışmalara tempolu bir şekilde devam ediliyor. Bu süreçte transferlerle gündemde olan Fenerbahçe‘de,  hareketli bir döneme girmiş durumda.

Bomba isimleri tek tek patlatan ve özellikle de kemik kadrosunu tekrar kurma çalışmalarını başlatan Fenerbahçe, birkaç isimde de sona gelindiği öğrenildi.

Jose Sosa, Smolov, Sinan Gümüş, Doğukan Sinik, Juan Jesus, Alpaslan Öztürk gibi isimlerde de sona gelindiği bilgisi edinildi. Bordo mavili kulübün kaptanı olan Jose Sosa için de devreye giren sarı lacivertliler, edinilen bilgilere göre sportif direktör olan Emre Belözoğlu’nu temasa sokmuştu.

İstanbul’da Yaşamak İstiyor

Emre Belözoğlu’nun Karadeniz ekibiyle yapmış olduğu görüşmelerin ardından, tecrübeli ismin ise herhangi bir sonuç alamadığı bilgisi edinildi. Öte yandan Sosa’nın ailesiyle beraber İstanbul’da yaşamak istediği de öğrenildi.

Jose Sosa ile görüşmelerde herhangi bir sonuç alınamazken, deneyimli orta saha oyuncusunun, Fenerbahçe’den 1+1 yıllık sözleşme istediği de gündeme geldi. Ayrıca uzatma opsiyonuna ilişkin de talepleri olduğu öğrenilen sporcunun transferi için de 1.5 milyon Euro’nun senelik ücretinin gözden çıkarıldığı konuşulmaya başlandı.

Güncel Yazılar