Giuliano

Fenerbahçe Ekibi Giuliano Transferi İçin Harekete Geçti

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar sıkı bir çalışma programı ile devam ediyor. Yeni sezon hazırlıkları sürecinde transferleri ile gündem olan kulüplerin başında ise Fenerbahçe geliyor.

Yeni sezonda doğrudan şampiyonluğu hedefleyen Fenerbahçe ekibi, yapmış olduğu 11 transferle spor dünyasına büyük ses getirdi. Kadrosunu güçlendirmek için önemli derecede çaba sarf eden sarı lacivertli kulüp, transfer çalışmalarına ise hız kesmeden devam etme sürecine girişti.

Takviyelerine büyük bir çalışma süreci ile devam eden sarı lacivertli kulübün gözüne kestirdikleri arasında ise eski yıldızı Giuliano yer alıyordu. Transferi bedelsiz bir şekilde tamamlamak isteyen Fenerbahçe’nin karşısına ise ezeli rakip Galatasaray engeli çıktığı öğrenildi.

Transfer şampiyonu olarak da adlandırılan Fenerbahçe, Giuliano için önemli bir çaba sarf ederken, sporcuyu diğer bir isteyen takım ise cimbom oldu.

Fenerbahçe’nin ezeli rakibi ile bir transferde daha karşı karşıya gelmesi ise, spor gündeminde bomba etkisi yarattı.

Giuliano Bedelsiz Gelebilir

Bu süreçte Giuliano, kulübü Al Nasr’a ayrılma talebini bildirirken, menajerini de görüşmeler için Fenerbahçe Kulübü’ne gönderdi.

Sarı lacivertli takım, başarılı oyuncunun bonservisini beklerken, Al Nars Kulübü’nden de teklif geldi. Edinilen bilgilere göre Al Nasr yönetimi, Fenerbahçe’ye olan 6 milyon Euro’luk borcu karşılığında, sporcuyu bedelsiz olarak göndermeyi teklif etti.

Güncel Yazılar