Fenerbahçe

Fenerbahçe Maç Saatini Bekliyor

Süper Lig’de 29’uncu hafta mücadelesi için Fenerbahçe ve Btc Turk Yeni Malatyaspor maçının hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Malatya ekibini kendi evinde konuk edecek sarı lacivertliler, antrenman sürecini beklerken, maça saat sayma başladı.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesi için bu akşam Fenerbahçe ekibi Btc Turk Yeni Malatyaspor ekibini kendi evinde konuk edecek. Çalışmalarını tamamlayan sarı lacivertliler, maça saatler sayarken, galibiyet parolası ile konuğunu ağırlamayı planlıyor.

Son derece verimli bir çalışma haftası geçiren Sarı Kanarya ekibi, Yeni Malatyaspor maçının hazırlıklarını ise dün itibariyle tamamlamıştı.

Bugün ise Kadıköy’de ev sahibi olacağı mücadele için son saatlere girmeye yaklaştı. Bu sezonu istediği gibi geçiremeyen Fenerbahçe ekibinin, kalan 6 haftalık süreçte de galibiyete son derece ihtiyacı var.

Taktiksel Çalışmalara Özellikle Ağırlık Verildi

Son antrenmanını dün Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştiren sarı lacivertliler, idmanına ise ısınma hareketleri ile başladı. Sonrasında koordinasyon ve çabukluk hareketleri ile devam eden Sarı Kanarya, maç hazırlıklarını pas çalışmaları ile de devam ettirdi.

Özellikle de taktiksel ve bireysel çalışmalara ağırlık verilen idmanın ardından ise ekip maç için kampa girdi.

Bu akşam 18:30’da oynanacak mücadelenin sonucu ise merak ediliyor.

Güncel Yazılar