Stambouli

Fenerbahçe Yeni Stoper İçin Harekete Geçmeye Hazırlanıyor

Sezona iyi başlasa da, ikinci devrede düşük bir performans sergileyen Fenerbahçe, yeni sezon için eksiklerini gidermeye çalışıyor. Özellikle de son senelerde stoper mevki oyuncusunda sıkıntı yaşayan sarı lacivertli kulüp, son dönemde de Zanka, Adil Rami ve Falette’yi kadrosuna katmıştı. Fakat bu isimlerle de istediğini alamayan sarı lacivertliler, yeni bir isim için harekete geçmeye karar verdi.

Orta saha oyuncusu olan Jailson’u stoperde oynatan sarı kanarya, mevkideki eksiğini tamamlamak için Fransız savunmacı olan ve Schalke ekibinde forma giyen Stambouli’li almak istiyor.

Alman Liginin Önemli Stoperleri Arasında Yer Alıyor

Yeni tip koronavirüs sebebiyle süresiz olarak ertelenmiş olan Süper Lig’in yeni sezonu için transfer hazırlıkları Fenerbahçe Spor Kulübü’nde de devam ediyor. Bu süreçte sarı lacivertli kulüp de, savunma alanında yaşamış olduğu soruna çözüm bulmak için çalışmalarını başlattı. Schalke ekibinde forma giyen ve sezon bitiminde sözleşmesi sona eren Stambouli, sarı lacivertli ekibi harekete geçirdi.

Edinilen bilgiye göre ise sarı lacivertli kulüp, 29 yaşındaki oyuncu ile önümüzdeki günlerde görüşme yapacak. Ayağını çok iyi kullandığı bilinen başarılı sporcunun, anlaşma halinde kanarya forması giymesi bekleniyor. Ön libero pozisyonunda da oynayabilen sporcu, Alman Ligi’nde de önemli stoperler arasında yer alıyor.