Cristian Baroni

Fenerbahçe’nin Eski Yıldızından İtiraflar Geldi

Fenerbahçe’nin eski oyuncularından Cristian Baroni, takımda hala yer alan Emre Belözoğlu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Geçmiş süreçte Fenerbahçe Futbol A Takım’da hala yer alan kaptan Emre Belözoğlu ile ilgili, sarı lacivertli ekibin eski oyuncularından Cristian Baroni önemli itiraflarda bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takım’da 2009 ve 2014 yılları arasında forma giyen Cristian Baroni, vermiş olduğu özel röportajda Emre Belözoğlu’na ilişkin itiraflarda bulundu. Sarı lacivertli takımdaki zamanına ve takımdaki arkadaşlarına ilişkin de konuştu.

Türkiye’de çok şey öğrendiğini söyleyen ön libero oyuncusu, ülkedeki arkadaşlarıyla da hala görüştüğünü ifade ederek, sarı lacivertli takımda çok mutlu günler geçirdiğini söyledi.

Emre Belözoğlu Çok Yardımcı Oldu

Fenerbahçe’de şampiyonluğu yaşayan ve kupalar kazandığını ifade eden sporcu, sarı lacivertli takımın taraftarına da son kez hoşça kalın demek istediğini ifade etti. Veda etme fırsatının olmadığını fakat Fenerbahçe’ye olan sevgisinin de hiçbir şekilde değişmediğini vurgulayan Brezilyalı sporcu, kulübe karşı da şükran duyduğunu ekledi. Öte yandan o dönemde çalıştığı tüm insanların da, hayatında önemli bir yer edindiğini belirtti. Süreçte ayrıca, kendisinde en fazla Emre Belözoğlu’nun çok yardımı olduğunu itiraf ederek, Volkan, Kuyt, Sow, Webo gibi isimlerin de önemli bir yeri olduğunu ekledi.