Fernando Muslera

Fernando Muslera Yüreklere Dokunan Paylaşım Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray Spor Kulübü’nün yıldız file bekçisi Fernando Muslera özel bir paylaşım yaptı. 9 sene önce sarı kırmızılı kulübe imza atan eldiven, hayatını değiştiren kulübe geldiğini ifade etti.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibinin başarılı kalecisi Fernando Muslera, yaptığı paylaşımla duygu seli yaşattı. 9 sene öncesinde hayatını değiştiren kulübe geldiğini belirten eldiven, çok özel ifadelere de yer verdi.

Galatasaray forması ile 9 yılda çekilmiş olan 9 fotoğrafını kolaj yaparak kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Muslera, herkesi duygulandırdı. Fotoğrafının altına ise yapmış olduğu açıklama ile sarı kırmızılı kulüpte hayatının değiştiğine dikkat çekti.

Kaptana Veda Mesajı

34 yaşında olan tecrübeli kaleci, 2011 yılında 6.75 milyon Euro ve Lorik Cana karşılığında Lazio ekibinden transfer edilmişti.

Ayrıca sarı kırmızılı takımın başarılı kalecisi, futbolu bırakma kararı alan Selçuk İnan ile ilgili de paylaşımda bulunu. Kaptan ile yapmış olduğu paylaşımın altına da uzun yıllar aynı forma altına oynamanın harika olduğunu ekledi. Ve aynı sezon mücadeleye başladıklarını, her şeylerini bu camiaya verdiklerini belirtti. Futbolu bırakma kararı aldığını da söyleyen eldiven, takım arkadaşlığı, dostluğu için sadece kendi adına değil tüm Galatasaray camiası adına teşekkür dileklerinde de bulundu. Ve yeni hayatında başarı dileklerini de ekledi.

Güncel Yazılar